אודותינו

שלום לכם וברוכים הבאים לאתר של חברת טיולים בזמן – סיורים וסיפורים בעיניים אחרות.

טיולים בזמן חברת טיולים והפקות.
חברה היודעת לתת מענה בכל הקשור לטיולים, ימי גיבוש, אולמות וחללים מיוחדים להרצאות, כנסים, ופעילות תרבותית משלימה לכל חברה, ארגון, משפחה וחברים.

אנחנו נותנים למטיילים ברחבי הארץ ובירושלים חוויה משלימה בה משולבים סיפורים על אנשים ומקומות , אתרים יוצאי דופן. חוויה העוסקת באנשים שחיו בעבר ושחיים כיום ברחבי הארץ ובירושלים, בסיורינו ההיסטוריה היא סיפור מהעבר בו הדמויות מתעוררות לחיים.
צוות המדריכים שלנו בנוי מאנשים האוהבים את עבודתם היודעים לספר סיפורים, ולכוון את המטיילים אל הנסתר והמיוחד, ולא רק אל הגלוי והידוע.

למה טיולים בזמן?
זמן טוב הוא זמן לטיולים. עכשיו הזמן הכי מתאים, לקחת את הזמן עבור הגוף והנפש ולצאת עמנו ליום אחד של נחת. טיולים בזמן זה לצאת לטייל ולראות מראות בעיניים אחרות, מחדשות. טיולים בזמן זה לחוות חוויות משמחות הממלאות אותנו בכוחות מרעננים וליהנות מטעם החיים היפים .
טיולים בזמן מייצרת חוויה ייחודית בה משולבים כל המרכיבים כדי שהטיול שלכם יהיה מהנה ביותר, ומותאם באופן הטוב ביותר לצרכי הקבוצה שלכם, והכל בהתאמה אישית.

כמה מילים עלי, בעלת החברה: שמי חבצלת אוחיון
אני ירושלמית, מורת דרך ותיקה מומחית בהדרכות סיורי איכות ויודעת לכוון את המטייל בארץ ובירושלים אל הסודות והרזים הנסתרים מן העין..
במשך שנים רבות אני עוסקת בהפקת אירועי תיירות ותרבות מגוונים בירושלים, גם כשכירה במוסדות מובילים בעיר וגם באופן פרטי. במהלך השנים צברתי ניסיון רב בתחומים אלה.
בעשרות השנים האחרונות אני נהנית לשלב בין אהבותיי הגדולות, אנשים, טיולים הפקות וירושלים. אני אוהבת לבנות יחד עם לקוחותינו חוויה מושלמת. הכוללת: סיורים, מאכלים וטעמים, שחקנים ומופעי תרבות, מוסיקה ואטרקציות. רק בהתאמה אישית.

דילוג לתוכן