אודותינו

שלום לכם וברוכים הבאים לאתר של חברת טיולים בזמן – סיורים וסיפורים בעיניים אחרות.

למה טיולים בזמן?
עכשיו הזמן לקחת פסק זמן עבור הגוף והנפש ולצאת עמנו ליום אחד של נחת.  בזמן זה לצאת לטייל ולראות מראות חדשים בעיניים אחרות,  בזמן זה להירגע מלחצי היום יום.   בזמן זה לחוות חוויות משמחות הממלאות אותנו בכוחות מרעננים וליהנות מטעם החיים היפים .

טיולים בזמן מייצרת חוויה ייחודית בה משולבים כל המרכיבים כדי שהטיול שלכם יהיה מהנה ביותר, ומותאם באופן הטוב ביותר לצרכי הקבוצה שלכם, והכל בהתאמה אישית.

טיולים בזמן  חברה היודעת לתת למטיילים ברחבי הארץ ובירושלים חוויה משלימה בה משולבים סיפורים על אנשים ומקומות , אתרים יוצאי דופן, מזון לגוף ולנפש בזווית ראיה שונה וייחודית.
צוות המדריכים שלנו בנוי מאנשים האוהבים את עבודתם היודעים לספר סיפורים, ולכוון את המטיילים אל הנסתר
ולא רק אל הגלוי והידוע.  הסיורים בהדרכתנו  הינם חוויה אחרת ייחודית  העוסקת באנשים שחיו בעבר ושחיים כיום ברחבי הארץ וירושלים,  בסיורינו ההיסטוריה היא סיפור מהעבר בו הדמויות מתעוררות לחיים…

כמה מילים עלי,  בעלת החברה: שמי חבצלת אוחיון
אני מורת דרך ותיקה  מומחית בהדרכות סיורי איכות ויודעת לכוון את המטייל בארץ ובירושלים אל הסודות והרזים הנסתרים מן העין..
במשך שנים רבות אני עוסקת בהפקת אירועי תיירות  ותרבות מגוונים בירושלים, גם כשכירה במוסדות מובילים בעיר וגם באופן פרטי. במהלך השנים צברתי ניסיון רב בתחומים אלה.
בשנים אלה החלטתי לשלב בין אהבותיי הגדולות,  אנשים טיולים וירושלים, לבנות יחד עם לקוחותינו  חוויה מושלמת הכוללת , סיורים, מאכלים וטעמים, שחקנים ומופעי תרבות, מוסיקה ואטרקציות.  סיורים בהתאמה אישית.